Nasze usługi

Biuro księgowe w Brodnicy

Witamy serdecznie na stronie internetowej biura rachunkowego VENA. Oferujemy kompleksową obsługę księgową, pomoc w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz profesjonalne wsparcie działów kadr i płac. Dzięki wiedzy i doświadczeniu gwarantujemy najwyższy poziom usług księgowych.

Zgłaszającym się do nas Klientom zapewniamy sprawne i rzetelne wsparcie w prowadzeniu działalności gospodarczej. Oferujemy także fachowe doradztwo podczas jej zakładania. Proponujemy rozwiązania najbardziej optymalne, idealnie dopasowane do Państwa potrzeb i charakteru prowadzonej aktywności biznesowej.

Biuro księgowe VENA współpracuje z kilkudziesięcioma firmami z różnych branży. Naszymi Klientami są przedsiębiorstwa, instytucje, a także osoby prywatne poszukujące pomocy w różnych kwestiach związanych z księgowością. Za cel stawiamy sobie satysfakcję Klienta uzyskiwaną poprzez efektywną, sprawną i rzetelną obsługę księgową.

Księgowość dla firm

Jedną ze specjalizacji naszego biura jest pełna obsługa księgowa podmiotów gospodarczych. Oferujemy pomoc już od momentu zakładania działalności gospodarczej. Zapewniamy wsparcie w prowadzeniu ksiąg rachunkowych oraz ksiąg przychodów i rozchodów. Wyręczymy Państwa w prowadzeniu pełnej ewidencji podatkowej. Podejmiemy się także reprezentacji przed takimi instytucjami, jak Zakład Ubezpieczeń Społecznych i Urząd Skarbowy.

Niezawodne biuro rachunkowe w Brodnicy

Jeśli potrzebują Państwo wsparcia w przygotowaniu rozliczenia podatkowego lub w prowadzeniu pełnej księgowości firmy, zachęcamy do skontaktowania się z nami. Zapewniamy profesjonalną, rzetelną i kompleksową obsługę księgową zarówno Klientom indywidualnym, jak również podmiotom gospodarczym. Siedziba naszego biura księgowego znajduję się w Brodnicy. Jednak swoją ofertę kierujemy do Klientów z całego województwa kujawsko-pomorskiego.

Służymy pomocą podczas rozwiązywania wszelkich zawiłości i problemów rachunkowych. Spełniamy oczekiwania nawet najbardziej wymagających Klientów. Jeśli chcieliby Państwo umówić się na spotkanie lub zapytać o ważną kwestię księgową, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub elektronicznego.

Zalety naszych księgowych to:

  •  profesjonalizm i doświadczenie,
  •  indywidualne traktowanie Klientów,
  •  szeroka wiedza dotycząca najnowszych przepisów prawnych.

Zachęcamy do skorzystania z naszych usług księgowych!